Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Krzemiński Reunion Project - LET'S JAZZ AGAIN!
„Let’s jazz again!” to będzie koncert znakomitych i doświadczonych artystów … albo raczej to spotkanie przyjaciół, którzy będą mieli okazję zagrać znów razem na jednej scenie dla Państwa na widowni! Będą kompozycje Piotra Krzemińskiego, stare, dobre, mainstreamowe, jazzowe brzmienie, ale przede wszystkim dużo radości płynącej ze wspólnego grania oraz duża dawka dobrego jazzu!Monopolis koncerty Łódź

Ładowanie...
Piotra Krzemińskiego i jego kwintetu „Krzemiński Reunion Project” nie trzeba już w Łodzi przedstawiać. Jest to też jeden z najlepszych zespołów akustycznych w 2019r wg. czytelników „Jazz Forum”. Lider, Piotr Krzemiński - za swoją twórczość i działalność nagrodzony „Jazzowym Oskarem”: Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana – jest znany jazzowej publiczności z wielu świetnych wydarzeń i koncertów. „Krzemiński Reunion Project” zagościł w naszym mieście już dwukrotnie z koncertami w Planetarium EC1, na które bilety zostały błyskawicznie wyprzedane. Energetyczny jazz, ciekawe kompozycje, mnogość emocji w improwizacji oraz świetna atmosfera na koncertach spowodowały, że Piotr Krzemiński wraz z każdym kolejnym występem umacnia swoją pozycję się na liście najbardziej interesujących muzyków jazzowych. Czytelnicy magazynu Jazz Forum w dorocznej ankiecie uznali go za jednego z dziesięciu czołowych polskich trębaczy 2019 roku.
 
Więcej na: https://piotrkrzeminski.com/pl/reunionproject
 
Zespół zagra w składzie:
Piotr Krzemiński - trąbka, flugelhorn
Michał Borowski – saksofon tenorowy
Dariusz Petera – instrumenty klawiszowe
Andrzej Zielak - kontrabas
Karol Domański – perkusja
 
Do posłuchania:
Antinomy: https://youtu.be/T3jF8m5quSo
Mountain Sky: https://youtu.be/t_R43Z-Xayw
 
Bilety w cenie 75zł - ilość miejsc: 120
Koncert odbywać się będzie w reżimie sanitarnym. Prosimy o przybycie w maseczkach oraz o przestrzeganie zakazu konsumpcji na terenie obiektu.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca