Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Koncert Sokół | Dwa Sławy - Plan B / Aleksandrów Łódzki
Plan B – lato w Aleksandrowie Łódzkim rozkręca się! Już 17 lipca w Aleksandrowie Łódzkim na scenie MOSiRu zagrają Dwa Sławy oraz Sokół.

Ładowanie...
19:00 - otwarcie bram
20:00 - Dwa Sławy
21:30 - Sokół
 

Wojtek Sokół to jeden z najprężniej działających artystów na polskiej scenie rapowej, na której jest aktywny już od 20 lat. Pierwsze formacje, które współtworzył już pod koniec lat 90. – TPWC, ZIP Skład i WWO – oraz ich ówczesne produkcje, raz na zawsze określiły kanon polskiego hip-hopu. Dla Sokoła nie istnieją zamknięte ramy gatunkowe. Jest eksperymentatorem, który wiersze Różewicza czy Wyspiańskiego interpretuje z taką samą wrażliwością i celnością co uliczne historie z mrocznych obszarów wielkiego miasta. Raz refleksja i introspekcja, raz wciągająca fabularna narracja – niezależnie od przyjętej formuły Sokół artystycznie wymyka się jakiejkolwiek oczywistości. Mocny język jego tekstów zawsze miesza się z rozległymi inspiracjami i bogactwem anegdot.
 
Dwa Sławy czyli Radosław „Rado Radosny” Średziński oraz Jarosław „Astek” Steciuk. Związani na co dzień z macierzystymi formacjami - Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix - postanowili w 2006 roku oficjalnie połączyć siły dzięki czemu powstał jeden z najbardziej charakterystycznych duetów w polskim rapie. Pięć albumów studyjnych na koncie, niezliczona ilość bardzo dobrze odbieranych koncertów i solidne kolaboracje.
 
Aktualnie artyści promują swój nowy album Pokolenie X2.

Bilety w limitowanej do 950 szt. puli w sprzedaży za pośrednictwem portalu eBilet.pl

Dzieci do 12 roku życia wstęp bezpłatny, pod opieką rodzica posiadającego bilet.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca