Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Barokowa Łódź: muzyka historyczna według Altberg Ensemble i Petera Van Heyghena
Przed nami dwa niesamowite koncerty w wykonaniu łódzkiej orkiestry barokowej Altberg Ensemble. Grupa muzyków zaprezentuje się 14 lipca w Radziejowicach, a 5 dni później wystąpi w Łodzi. Orkiestra po raz kolejny pracuje pod batutą mistrza Petera Van Heyghena. Podczas koncertu wybrzmią między innymi utwory Georga Philippa Telemanna.

Ładowanie...
 
 
Muzycy wraz z przewodniczącym im dyrygentem właśnie przystępują do nagrania pierwszej płyty. Na tym krążku pojawią się utwory zagrane na koncertach. Ci z słuchaczy, którzy wezmą udział w zbliżających się imprezach muzycznych, będą mogli otrzymać płytę jako pierwsi w promocyjnych cenach.
 
Na program koncertów wykonywanych na historycznych instrumentach, składają się:
 
- Ouverture TWV 55:D18 - na 2 trąbki, kotły, smyczki i b.c.
 
- Ouverture TWV 55:a4 - na 2 flety proste, 2 obje, fargot, smyczki i b.c.
 
- Ouverture TWV 55:D23 – na 2 flety traverso, róg, fargot, smyczki i b.c.
 
- Concerto Polonais TWV 43:G7 – na smyczki i b.c.
 
 
14 lipca
Koncert w Radziejowicach rozpocznę się o godzinie 19:00 w Nowym Domu Sztuki W Domu Pracy Twórczej. Mimo że wstęp jest wolny, wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc. Udział należy zgłosić mailowo ( rezerwacje@palacradziejowice.pl ) bądź telefonicznie pod numerem 46 857 71 75 lub 512 928 062.
 
19 lipca
Koncert w Łodzi będzie miał miejsce w Muzeum Pałacu Herbsta, przy ul. Przędzalnianej 72. Rozpocznie się o godzinie 19:00. Ze względu na warunki pandemiczne liczba miejsc także jest ograniczona. Uprasza się o wcześniejszą rezerwację drogą mailową ( altbergensemble@gamil.com ).
 
Bilety:
normalny: 30 zł ulgowy 20zł
 
 
(oprac Ad)

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca