Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Nocny Maraton Filmowy - Noc Horrorów
nocny maraton filmowy w ŁodziWraca legendarny MARATON HORRORÓW w Multikinie! Już 30 lipca miłośnicy porządnego straszenia przeżyją noc pełną grozy pośród ciemności sali kinowej. Na wielkim ekranie zaprezentowane zostaną cztery filmy, które napełnią radością (i przerażeniem!) wszystkie serca wielbicieli horrorów.

Ładowanie...
Widzowie MARATONU HORRORÓW będą mogli obejrzeć następujące produkcje:

- KLĄTWA MŁODOŚCI, czyli wycieczka do roku 1665. Sam środek śmiertelnej zarazy, rozpacz, panika i oskarżenia o paranie się magią rzucane na lewo i prawo. Świetne połączenie "Egzorcysty" i "Dziecka Rosemary"!
- AŻ DO ŚMIERCI, czyli powrót Megan Fox do kina grozy! Ten horror opowiada o tym, jak bardzo koszmarny może okazać się weekendowy wypad do domku nad jeziorem. 
- NOCNE CZUWANIE, czyli klimatyczne spotkanie z grozą kulturową. Główny bohater, świeżo po odejściu ze środowiska ortodoksyjnych Żydów, odkrywa mroczną tajemnicę czuwania przy zmarłym.
- SAINT MAUD, czyli na dobry koniec maratonu jeden z najbardziej intensywnych horrorów ostatnich lat. Zamiast jump-scare'ów atmosfera grozy tak gęsta, całość można by pokroić żyletką. No właśnie...
 
 
Czy odważycie się spędzić całą noc z horrorami? Do zobaczenia na ciemnej sali kinowej!
MARATON HORRORÓW odbędzie się 30 lipca (piątek) jednocześnie we wszystkich Multikinach w Polsce ( z wyłączeniem Multikina Stary Browar, Czechowice-Dziedzice, Sopotu, Młociny i Pruszków  )
 
Godzina rozpoczęcia:
Rozpoczęcie o 22:00
Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
- brak możliwości rezerwacji biletów,
- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca