Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Muzyczna „Terapia” na OFFie 

W najbliższy czwartek (22.07) w centrum miasta wybrzmi niesamowite połączenie rockowych, a zarazem wzruszających dźwięków. Na górce przed BRUSH BARBER SHOP znajdującej się na OFFie wystąpi wyjątkowe trio. Spragnionych dobrej muzyki organizatorzy zapraszają na godzinę 20:00. 

Ładowanie...
„Terapia” to świeży, młody zespół na łódzkiej scenie muzycznej. Mimo że trudno jest ograniczyć się do jednego gatunku, określając to trio, pewne jest, że ich muzyka porusza i czaruje. Ich utwory to opowieści o złamanych sercach i nie tylko. Swoim brzmieniem potrafią wprawić w trans własnej TERAPII. W skład zespołu wchodzi wokalista grający na gitarze - Szymon Wierciński, perkusistka - Marta Sztajnykier oraz basista – Konrad Błaszczyk. 
Pomysł na zespół wziął się z potrzeby wyrzucenia z siebie słów i emocji gromadzonych w zakątkach naszych serc. Nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ faktycznie odnosi się do swego rodzaju muzycznej Terapii na złamane serca i życiowe przykrości – mówi członek zespołu. 
Jeden z wcześniejszych koncertów Terapii można obejrzeć, a przede wszystkim wysłuchać na platformie YouTube. Jest to debiutancki występ młodych artystów w ramach konkursu Łódzka Noc Muzyczna w klubie muzycznym Wooltura w Łodzi. Pandemia wstrzymała koncerty, ale ta utalentowana trójka nie dała o sobie zapomnieć.
 
Na instagramowym profilu Terapii pojawiły się filmy z relacjonowanych na żywo prób.
 
22 lipca 2021 roku to dzień, w którym Terapia powróci na realną scenę w pięknym stylu. 
 
Wstęp na czwartkowe wydarzenie jest darmowy. 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca