Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

PARNEPAR, czyli postpunk z Zagrzebia oraz zaskakująca TERAPIA - indie z Łodzii!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 września Klub Konkret zaprasza na wyjątkowy koncert. Wystąpią dwa niesamowite zespoły. Będzie to chorwacki Parnepar oraz łódzki zespół Terapia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00. Udział w koncercie jest bezpłatny. 
 

Ładowanie...
PARNEPAR to jednocześnie postpunk, wave oraz art punk. To trio z Zagrzebia w Chorwacji silnie czerpie z fantastycznej muzyki postpunkowej i nowej fali z lat 70-tych i 80-tych. Ci utalentowani muzycy szukają inspiracji zwłaszcza w zespołach ex-yu. Zespół nagrał jeden pełny album "Dobar dan, izvolite", którego nazwa w polskim tłumaczeniu to „Dzień dobry, proszę?” oraz jeden mini album pod tytułem „Kako, Molim?”. W Klubie Konkret artyści wystąpią w ramach letniej trasy koncertowej „Summer Tour”. Odwiedzili już między innymi Ljubljanę, Budapeszt, Zagrzeb oraz Kraków. 
 
Jednak przed Chorwatami wystąpi poruszający support, czyli Terapia. To świeży, młody zespół z Łodzi. Mimo że trudno ograniczyć się do jednego gatunku, mówiąc o tym trio, pewne jest, że ich muzyka jest wzruszająco magiczna. Ich utwory to opowieści o złamanych sercach i nie tylko. Swoim brzmieniem potrafią wprawić w trans własnej TERAPII. W skład zespołu wchodzi wokalista grający na gitarze - Szymon Wierciński, perkusistka - Marta Sztajnykier oraz basista – Konrad Błaszczyk.
 
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca