Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

MARATON HORRORÓW już 10 września w MULTIKINIE!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gotowi na noc pełną ekstremalnych wrażeń? Wkrótce będziecie mogli przeżyć ją w Multikinie! Już 10 września zapraszamy na MARATON HORRORÓW. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć premierowo „WCIELENIE” – najnowszy film Jamesa Wana, jednego z najbardziej uznanych twórców horrorów ostatnich lat (odpowiedzialnego m.in. za serię „Obecność”).
Oprócz tego na dużych, kinowych ekranach wyświetlone zostaną dwa filmy wyprodukowane przez tego utalentowanego reżysera: „ZAKONNICA” i „KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA”. To prawdziwa gratka dla fanów kina grozy. 

Ładowanie...
 
Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
- brak możliwości rezerwacji biletów,
- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina.
 
Rozpoczęcie o 22:00

W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:
- osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,    
- osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział, 
- osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
 - osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).
 
Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w wydarzeniu.
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca