Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

The Freuders: RIOT ACT vol.2 + Yantra + Suchy Pion
The Freuders wznawia promocyjną trasę koncertową płyty”Warrior” i ponownie zaprasza na koncerty z cyklu RIOT ACT - swoiste połączenie premiery płyty, spektaklu, koncertu i performance pełnego doznań audio i video.
 

Ładowanie...
Ćwiczenia z barierkami, WF na pierwszej linii barykady.
Spotkanie, rozmowy, występ ,soundcheck i gangbang w jednym.
 
THE FREUDERS
Progrockowy brutalizm połączony z popową melodyjnością lub surfing na pograniczu postrocka i psychodelii ostatnich czterech dekad w swoich najśmielszych oraz najbardziej melodyjnych odmianach.
Najzuchwalsi mówią, że to muzyczne połączenie Dennisa Rodmana i twórczości Salvadora Dali.
Faktem natomiast jest że w kwietniu zeszłego roku, wbrew przeciwnościom globalnej izolacji wydali swój drugi długogrający album "Warrior" - w oczekiwaniu na odmrożenie koncertów płyta zaczęła żyć swoim własnym życiem - bardzo dobre recenzje spłynęły z rodzimego rynku muzycznego (Teraz Rock, Magazyn Gitarzysta, TOP GUITAR, Metal Hammer, Lizard Magazyn, Wysokie Obcasy, kvlt.pl), i kilka razy okrążyła kulę ziemską - docierając do wielu słuchaczy z różnych zakątków świata. Do tych najbardziej zaskakujących należy m.in. Turcja, która po Polsce i Stanach Zjednoczonych jest miejscem w których najczęściej słucha się muzyki kolektywu z Warszawy (Spotify).
Brzmi egzotycznie? Tym bardziej musicie zobaczyć co potrafią na żywo.
 
YANTRA
Dziadek cenił Stinga, posiadał wybór jego singli. Ale, jak mu się zdawało, w roku 2012 widział śpiewaka "spitego gorzej świni", wchodzącego do klubokawiarni na rogu Wschodnia-Włókiennicza; spotkanie to ugruntowało dziadka w pogardzie dla śpiewaków profesjonalistów, magów, którzy domagają się złotego ludwika, za co przyrzekają pokazać cuda, a na koniec za sto su pokazują własny tyłek.
Oni - tacy nie są.

SUCHY PION
To wyjątkowy zespół z Łodzi grający fabrycznego rock and rolla, magazynową alternatywę, prześmiewcze disco i tak ogólnie piosenki różne.
Suchy Pionjest klasyczną, czteroosobową rockową ekipą z grzmiącą perkusją, wstrząsającym basem, dwiema melodyjnymi gitarami i donośnym wokalem.
Gdyby na YouTube był filmik “How to make your DIY rock band?”, to oni byliby jego efektem. Nie tylko piszą własne utwory, zajmują się produkcją własnych piosenek do końca - od pierwszych dźwięków po montaż audio i wideo. Po prostu lubią to robić. Jak smai mówią - muzyka to dla nich sposób na normalność i lepsze jutro, ale przede wszystkim to publiczność dodaje sił.
 
BILETY:
FREUD FREAK - 10 PLN [do wyczerpania]
I PULA - 15 PLN [do 7.10]
II PULA - 20 PLN [do 9.10] 
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca