Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

ANIMARKT Pitching 2021
Ruszył nabór do tegorocznej edycji ANIMARKT Pitching 2021! 

Ładowanie...
Sekcja ANIMARKT Pitching przeznaczona jest dla krótkometrażowych animacji stop motion z całego świata, znajdujących się na etapie developmentu. Wśród nagród przewidziane są vouchery na usługi produkcyjne w Polsce lub sprzęt animacyjny, 2000 euro w gotówce do wydania na produkcję w jednym z krajów Grupy Wyszehradzkiej czy akredytacja branżowa na targi Mifa 2022 w Annecy.
 
Nabór wniosków jest otwarty dla projektów z całego świata, ale dodatkowe punkty są przyznawane zgłoszeniom z następujących krajów: Chorwacja, Czechy, Estonia, Grecja, Polska, Portugalia, Rumunia, Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Cypr, Węgry, Islandia , Łotwa, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Czarnogóra, Macedonia Północna, Republika Serbii, Słowacja i Słowenia.
 
Finaliści zakwalifikowani do pitchingu przed wystąpieniem mogą skorzystać z konsultacji dotyczących pracy nad scenariuszem, produkcji, prezentacji projektu, publicznego wystąpienia i budowania lalki.
 
Nabór zgłoszeń do 15.10.2021. Ogłoszenie listy finalistów nastąpi 30.10.2021.
 
Nagrody w ANIMARKT Pitching 2021:
  • 2000 euro w gotówce do wydania na produkcję w jednym z krajów Grupy Wyszehradzkiej (Czechy, Węgry, Polska, Słowacja)
  • voucher o wartości 60 000 PLN na wykorzystanie studia i zaplecza do produkcji filmu – wyróżnienie ufundowane przez Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) we Wrocławiu 
  • oprogramowanie Dragonframe
  • konsultacja ekspercka z Marcinem Zalewskim – w zakresie budowy lalki
  • akredytacja branżowa na targi Mifa 2022 w Annecy

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca