Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Jamy O! Impro! Niebostan.
Nieboestan Łódź Impro JamEkipa O! impro zaprasza na cykliczne Jamy O! Impro! - na scenie Niebostanu, w każdą środkową środę miesiąca.
Jamy impro to comiesięczne szaleństwo, okazja do wyżycia się na scenie, rozwinięcia swoich improwizacyjnych skillów, lub nauczenia się ich podstaw. To doskonała zabawa zarówno dla tych, którzy chcą zaistnieć na scenie, jak i dla tych z Was, którzy chcą pozostać tylko widzami.

Ładowanie...
To również szansa na poimprezowanie w gronie, które łączy wspólna pasja oraz w miejscu, które od lat wspiera wszystkie artystyczne formy spędzania wolnego czasu.
 
Całość będzie prowadzona przez aktorów i improwizatorów z grupy O! impro, która na codzień gra swoje spektakle improwizowane na deskach Teatru Małego.
Temat impro jest Ci kompletnie nieznany, nie masz pojęcia "z czym to się je"? Idealnie! Gwarantujemy, że zakochasz się w tej sztuce od pierwszego spotkania.
Jamy są idealne dla wszystkich początkujących oraz dla tych którzy doskonalą swoje umiejętności zdobyte na warsztatach.
Scena open jest najlepszym, a zarazem jedynym miejscem w mieście gdzie możecie wystąpić przed publicznością. Także jeśli dotąd mieliście szansę tylko na zebranie najbliższej rodziny na kanapie - to jest ten moment, macie szansę błyszczeć i być oklaskiwani przez znacznie większe grono.
Jam jest także dla tych, którzy po prostu kochają impro i skorzystają z każdej możliwości, żeby wejść na scenę i dobrze się bawić, według zasady "Yes and".
Zorganizujcie sobie raz w miesiącu wolne, środowe wieczory. Spotkajmy się na wspólne improwizowanie w Niebostanie.

Wstęp wolny.  

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca