Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

GeoExpo - giełda minerałów i biżuterii w Łodzi
Giełda Minerałów ŁódźUnikatowe okazy minerałów, ręcznie wykonana biżuteria, kości dinozaurów sprzed milionów lat, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na gości w czasie Giełdy Minerałów w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej.

Ładowanie...
 
Giełda Minerałów i biżuterii to idealne miejsce zarówno dla geo-pasjonatów jak i dla każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas.
 
Wystawcy z całej Polski i z zagranicy zadbają o to, by każdy znalazł coś dla siebie. W czasie imprezy spotkamy niezwykłych kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów oraz okazałe, jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne.

GeoExpo to także idealny moment na znalezienie wyjątkowego prezentu. Biżuteria jest prezentem, który wręczamy na wiele okazji, lecz tylko podczas giełdy, będzie szansa na zdobycie nietypowych ozdób, które sprawią, że prezent będzie wyjątkowy. Wystawcy zaprezentują nie tylko biżuterię, ale także skamieniałości, minerały, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. To doskonała okazja, by zobaczyć wiele unikatowych dzieł – oryginalne wyroby oraz rękodzieło, którego nie spotkacie w żadnym innym miejscu. W trakcie dwóch dni wydarzenia zadbamy o każdy szczegół i każdego gościa. Wśród naturalnej biżuterii, pięknych kamieni szlachetnych i darów naszej planety, przygotowaliśmy inspirujące pokazy, warsztaty dla dzieci i zabawy. Przez dwa dni będzie można zobaczyć geologiczne cuda w różnej formie.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca