Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

XVI edycja Finance Week
Finance Week XVI Łódź
Jeśli interesujesz się finansami, inwestowaniem, marketingiem, lub marzysz o prowadzeniu swojej działalności gospodarczej, to warto zapoznać się z wydarzeniem organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Progress.
W dniach 15-19 maja 2023 r. odbędzie się już XVI edycja Finance Week, która daje możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności w dziedzinach ekonomicznych i finansowych.

Ładowanie...
 
Finance Week to cykl certyfikowanych szkoleń i warsztatów, które pozwalają studentom na zdobycie bądź rozszerzenie swojej wiedzy teoretycznej i praktycznej. W tym roku większość szkoleń odbędzie się w formie stacjonarnej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym w Łodzi, jednak w programie nie brakuje również prelekcji przeprowadzanych zdalnie.
Jak zapewniają organizatorzy SKN Progress, Finance Week to projekt od studentów dla studentów, którzy chcą tworzyć coś dla siebie i innych. SKN Progress to jedna z największych i najdłużej istniejących organizacji studenckich Uniwersytetu Łódzkiego, zrzeszająca młodych i aktywnych ludzi o różnych zainteresowaniach.
W ramach wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wielu atrakcyjnych akcjach, takich jak Balonowy Deszcz Nagród na Wydziale Zarządzania UŁ czy Finan$ówka w klubie Prywatka.
 
Co ważne, udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.
Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie finansów, inwestycji czy marketingu, a przy okazji spędzić czas w gronie ciekawych i ambitnych ludzi, Finance Week XVI to wydarzenie, na które warto zwrócić uwagę.
 
 
 
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca