''Przystań Poczytaj'' to nowy projekt Portu Łódź w sam raz zarówno dla moli książkowych, jak i tych, którzy często powtarzają, że chętnie by coś przeczytali, ale nie mają czasu… a poza tym książki są drogie.
Lato na leżaku i z książką przy nosie wielu osobom przywodzi na myśl idealne wakacje.
Już
19 sierpnia (poniedziałek) rusza nowa inicjatywa Portu Łódź – ''Przystań Poczytaj''.
- Często odwiedzamy centra handlowe robiąc zakupy spożywcze i uzupełniając swoją garderobę. Czemu zatem nie zapewnić
rozrywek także dla ducha? Oferuje to nasza akcja Przystań „Poczytaj”. Od 19 sierpnia będzie można
oddać się lekturze książek na świeżym powietrzu na Patio Portu Łódź, później przeniesiemy naszą biblioteczkę
do pasażu handlowego. Chcemy w ten sposób zachęcić naszych klientów do sięgania po książki w każdej wolnej chwili, nawet w centrum handlowym - mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.
Co bibliofile będą mogli znaleźć w książkowej przystani?
Sami o tym zdecydują! W jaki sposób? Każdy fan Portu Łódź w serwisie społecznościowym Facebook będzie mógł
składać swoje propozycje dotyczące książek, przy których chciałby przystać i poczytać.
To jednak nie koniec, Port Łódź także przygotuje swoją autorską
listę polecanych książek.
Wszyscy, którzy stwierdzają, że ich dom wypełniony jest książkami i warto dać lekturom drugie życie,
mogą przekazać swoje zbiory Portowi Łódź. Ich
nazwisko zostanie upamiętnione na kartkach podarowanej książki. Wszystko za sprawą stempla, który wspominać będzie szlachetnego darczyńcę.
- Wszystkie
osoby, którzy zechciałyby przekazać swoje książki na rzecz naszej akcji Przystań „Poczytaj” mogą zrobić to w punkcie Info, znajdującym się przy sklepie IKEA – zachęca Emilia Lange-Cichocka.
Z książek będzie można
korzystać BEZPŁATNIE na terenie Portu Łódź.
Gdzie: Port Łódź, ul. Pabianicka 245
Więcej informacji na stronie:
www.portlodz.pl
Brak komentarzy